poniedziałek, 5 grudnia 2016

Książkowy poradnik prezentowy #2

Witajcie moi drodzy. Święta za pasem, pora więc pomyśleć o prezentach. Cu ucieszy książkoholika? Dziś mam dla Was kilka propozycji. Z pewnością znajdziecie coś dla innych, ale i dla siebie. Zapraszam na drugą odsłonę "Książkowego poradnika prezentowego".

1. KSIĄŻKA

Wydawałoby się, że najprostszym pomysłem będzie książka. Owszem, ale warto uważać z wyborem. Nie polecam za bardzo kupowania nowości, chyba, że osoba, którą chcemy obdarować marzy o jakiejś konkretnej pozycji. W przeciwnym razie, nawet jeśli dość dobrze ją znamy, możemy nie trafić w jej gust czytelniczy. Dużo lepszym pomysłem będzie zakup limitowanej edycji książki, którą ta osoba czytała i którą lubi, lub książki jej ulubionego autora. Poniżej kilka propozycji

2. SERIE KSIĄŻKOWE

A może jakaś książkowa seria w kolekcjonerskim pakiecie? To kolejny świetny pomysł na prezent. Choć nie jest to najtańsze rozwiązanie to i tak w pakiecie jedna książka wychodzi taniej niż taka kupiona oddzielnie. Poza tym miło jest mieć wszystkie książki naraz i pięknie wyglądają na półce. Ucieszy zarówno młodszego jak i starszego czytelnika.

3. KOLOROWANKA TEMATYCZNA

Ostatnio szturm jest na kolorowanki dla dorosłych i młodzieży. Jeśli dodatkowo nasz mol książkowy lubi kolorować, kolorowanka z obrazkami z ulubionej serii będzie wprost idealnym pomysłem.


4. Książka po angielsku ze słownikiem
A teraz absolutna nowość na polskim rynku wydawniczym. Nowo powstałe wydawnictwo [Ze słownikiem] wypuściło serię anglojęzycznych książek. Każda z nich jest w orginalnym języku i jest do niej dołączony słownik słówek znajdujących się w tekście. Jak narazie wypuszczono tylko kilka tytułów, ale wydawnictwo planuje kolejne. Moim zdaniem, to idealna propozycja dla osób, które chcą zacząć czytać po angielsku.
Oto kilka propozycji:


I to wszystko na dziś. Czy moje propozycje pomogły Wam nieco w wyborze? Upatrzyliście coś ciekawego? Na co macie największą ochotę? Napiszcie mi o tym koniecznie w komentarzach. Mam nadzieję, że dzięki moim propozycjom wybór prezentu dla książkoholika (albo stworzenie listy życzeń :) ) okaże się dużo prostszy. A już jutro kolejna odsłona. Tym razem skupię się bardziej na gadżetach książkowych. Zapraszam serdecznie do zajrzenia. Buziaki.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz