wtorek, 7 lipca 2015

Plany czytelnicze na lipiec

Witajcie. Wybaczcie, że przychodzę z tym do was dopiero dzisiaj ale wcześniej nie miałam czasu tego zamieścić. Dzisiaj zaprezentuję Wam moje plany czytelnicze na lipiec.


W lipcu zamierzam przeczytać 4 książki. Trzy z nich pochodzą z biblioteki a jedna to moja własność.

Więc... W miesiącu lipcu mam zamiar przeczytać:

1. "Lasy w płomieniach" Nory Roberts. A oto krótki opis ksiązki: "Rowan Tripp, co roku latem walcząc z pożarami lasów w Montanie, czuje,że jest tam gdzie powinna. Jako członek elitarnej grupy strażaków spadochroniarzy spełnia się w tym, co robi, i nie szuka mniej ryzykownego pomysłu na życie. Nie zmienia tego nawet śmierć przyjaciela podczas jednej z akcji. Ale to dopiero początek tragicznych wydarzeń. Teraz skoczkowie muszą stawić czoło mordercy." Tę książkę już zaczęłam czytać i zapowiada się bardzo ciekawie. W sam raz na upał :)
2. "Łuk triumfalny" Ericha Marii Remarque'a. "Łuk triumfalny przedstawia dramatyczne losy niemieckiego emigranta w Paryżu tuż przed wybuchem II wojny światowej. Ravic- pod takim nazwiskiem ukrywa się główny bohater- jest lekarzem i nielegalnie przeprowadza operacje w cieszącej się dobrą opinią klinice. Pewnego dnia poznaje przypadkiem kobietę, która wypełni jego puste- jak już mu się wydawało- życie. Ale innego dnia spotka, również przypadkiem gestapowca, który go kiedyś torturował. Rozliczenie się z dramatyczną przeszłością- jakkolwiek okrutne- uwolni Ravica na nowo."
3." Aksamit" Jane Feather. "Hrabina Gabrielle de Beaucaire przybywa do Anglii by wypełnić tajną misję powierzoną jej przez napoleońskiego ministra, a zarazem zemścić się. Jej celem jest znienawidzony Nathaniel Praed, angielski szpieg doskonały, mistrz fortelu, przebiegły i podejrzliwy. Lecz on w mgnieniu oka przejrzał podstęp Gabrielle i chce wykorzystać ją w swojej grze. Ktoś jednak krzyżuje plany obojga...
4. I ostatnia książka z mojego stosiku czyli "Will Grayson, Will Grayson" Johna Greena i Davida Levithana. Po prostu nie byłabym sobą gdybym nie sięgnęła po Greena. A to, że napisał tą książkę w duecie jeszcze bardziej mnie zachęca. "Pewnego zimnego wieczoru w Chicago przecinają się ścieżki dwóch Willów Graysonów. Nazywają się tak samo, ale do tej chwili żyli w zupełnie różnych światach. Teraz  ich życie rusza w całkiem nowym i nieoczekiwanym kierunku. Po drodze jest miejsce na przyjaźń i miłość, muzykę i futbol, a emocjonalna plątanina znajduje kulminację w najbardziej szalonym i spektakularnym musicalu, jaki kiedykolwiek wystawiono na deskach licealnych scen.''

A więc takie są moje plany czytelnicze na ten miesiąc. Piszcie w komentarzach co wy macie zamiar przeczytać w lipcu. Spodziewajcie się niedługo jakiejś recenzji. Pozdrawiam.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz